Mosella to firma z prawie 40-letnią tradycją.

Powstała w 1973r. nad rzeką Mosel, w Niemczech, niedaleko granicy z Luxemburgiem.  Od wielu lat obecna na rynkach Europy Zachodniej m. in. w Angli, Francji, Włoszech, Belgii, Holandii, Niemczech oraz od kilkunastu lat w Czechach, Polsce i na Węgrzech.

Firma Mosella posiada wielkie doświadczenie w opracowywaniu i tworzeniu skutecznych zanęt i przynęt.  W teamach Moselli występują najlepsi zawodnicy wyczynowi, którzy kilkukrotnie sięgali po tytuły Vice Mistrzów Świata (w 1998 i 2000r.) oraz w 2003 roku po Drużynowe Mistrzostwo Niemiec. Indywidualne tytuły testerów i zawodników  Ci zawodnicy m.in. Michael Schlogl (14 tytułów Mistrza Niemiec, dwukrotny Vice- Mistrz Świata, Mistrz Europy)  Gunter Horler (Mistrz Europy), Michael Diener, Gerrit Michelhans, Andre Hasselwander, Steve Gardener, Gerard Trinquier oraz trenerzy Stefan Posselt, Vincenzo Natale, Marc Altrovandi i Peter Mohr.

Sprzęt i wyroby karpiowe oferowane prze Mosellę, sygnuje swym nazwiskiem Markus Pelzer.  Jest on światowej sławy karpiarzem.  Już od dziecka łowi karpie, a pierwsze kroki stawiał w szkółce Moselli.  Ma na koncie wiele okazów karpi.  Kilkukrotnie bił rekord Niemiec, dwukrotnie pobił Rekord Świata. Obecnie ma na koncie 7 karpi powyżej 30kg oraz jedną sztukę powyżej 40kg o dokładnej masie 40,20kg, która jest obecnie Rekordem Świata i Niemiec (poprzednie rekordy również należały do niego;)). W tym roku złowił w ciągu 4 miesiecy 3 karpie powyżej 35kg! Takiej rozkładówki nie ma żaden karpiarz na świecie!. Cieszymy się, że od roku 2010 możemy oferować polskim karpiarzom sprzęt i przynęty najwyższej, światowej klasy. Wyniki Markusa tylko to potwierdzają!

Uwaga: Wszystkie ceny zawierają podatek VAT
Mosella-pelzer.eu © 2017
O firmie | Galeria | Forum | Kontakt | Promocje | Regulamin forum
cookies